Nasz historia

SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO…

To hasło towarzyszy nam od 22 lat. Od tego czasu firma
Q-Catering istnieje na warszawskim rynku.

Naszą misją od początku działalności jest produkowanie dobrej jakości posiłków, poprzez stosowanie do naszego produktu surowców najwyższej jakości.

Karmimy naszych klientów tak jak sami chcielibyśmy sie odżywiać. Jeść ze smakiem to żyć ze smakiem. Jesteśmy przekonani, że człowiek jest tym co je. To, jak się odżywiamy przekłada się na to jak się czujemy i jak wyglądamy. Dlatego tak wielka przywiązujemy wagę do tego z czego i jak przygotowujemy posiłek.

Do naszych potraw używamy produktów , pełnowartościowych, nieprzetworzonych, nierafinowanych. Większość produktów przygotowujemy sami. Nie stosujemy polepszaczy ani konserwantów, używamy produktów sezonowych, lokalnych. Podczas procesu technologicznego stosujemy bezpieczne metody produkcji.

Bazujemy na starych recepturach, dodając ze współczesności to co to dobrego przyniósł nam rozwój technologiczny .

Przepraszamy, coś poszło nie tak.
Przepraszamy, coś poszło nie tak.

Popieramy ruch SLOW FOOD! Ochrona żywności tradycyjnej, regionalnej, powinna dla każdego z nas być nadrzędnym celem. Nasza planeta to rewia smaków, których z dnia na dzień poprzez uprzemysłowienie, jesteśmy systematycznie pozbawiani… Dlatego naszym zadaniem producentów żywności jest świadome oferowanie, a Twoim drogi konsumencie jest świadome wybieranie. To Ty decydujesz nożem i widelcem.

Nasz catering to kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych dla firm i klientów indywidualnych. Pomagamy przy przygotowaniu bankietów, koktajli, konferencji, spotkań biznesowych. Organizujemy spotkania firmowe na Wielkanoc i Boże Narodzenie z tradycyjną kartą polskich dań. Do wielu firm dowozimy codziennie smaczne lunche.

Poszerzyliśmy nasza o ofertę o dania wegańskie. Podeszliśmy do tego z pełnym zrozumieniem , zaangażowaniem , szacunkiem i znajomością sztuki. Nasi szefowie uczestniczyli w warsztatach „Zdrowa kuchnia, zdrowe społeczeństwo” , gdzie pod okiem prowadzącego , poszerzali wiedzę na temat zasad gotowania kuchni wegańskiej. Przystąpiliśmy do programu ROSLINNIEJEMY, w ramach którego zobowiązaliśmy się, że w naszej ofercie codziennie znajdą się przynajmniej dwa posiłki wegańskie.

Wyprodukowanie potraw bezglutenowych nie jest dla nas żadnym problemem! Zawsze uprzedź , jeśli gluten jest problemem dla Ciebie…

Realizujemy również diety indywidualne. Jeżeli masz specjalną dietę opracowaną przez dietetyka , a nie masz czasu gotować, my przygotujemy ja dla Ciebie. Pamiętaj: pracujemy na zdrowych, dobrych składnikach. Z wielka starannością i odpowiedzialnością przygotujemy potrawy , które TY MOŻESZ JEŚĆ.

Dla osób prywatnych tworzymy indywidualną kartę dań na komunie, chrzciny, przyjęcia jubileuszowe.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Więcej informacjiRozumiem